SICAK SATIŞ İÇİN RİSUS

Plasiyerlerinizin tüm ticari işlerinizi sahada online olarak yapmasına ve yapılan tüm işlemlerin programınıza anlık entegre çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz

Çeşitli sektörlerde uzun yıllardır devam etmekte olan sıcak satışta, doğru kanallar kullanılmadığı takdirde karmaşıklıklara yol açılabilir. Satış ekiplerinin işlerinde karşılarına çıkan belirli zorluklar ve desteklenmesi gereken yanları vardır.

Satış ekiplerinin önüne çıkabilecek başlıca olumsuzluklar; stokları görememe, cari borç/alacak ve üretim durumunu bilmemeleri olur. Elinizde olmayan bir stoğu satabilir veya üretimi ileri tarihli olan ürüne sipariş alabilirler. Bu nedenle sahada ekiplerin stok durumu, müşteri borç/alacak-risk durumu gibi siparişi doğrudan etkileyen unsurları gördükleri online çalışan bir program kullanmaları gerekmektedir.

Risus Yazılım ile siz işletmenizde bu bilgileri tutarken, sahadaki satış ekipleriniz de tablet veya cep telefonlarından bütün gerekli verileri canlı olarak görebilirler. Siparişlerini online olarak sisteme girebilir ve faturalarını çok kolay bir şekilde kesebilirler. Plasiyeriniz henüz müşterinin yanındayken, siz de programınızda, girdiği siparişleri ve kestiği faturaları görebilirsiniz.

RİSUS AKADEMİ

Tüm seviyeler için hazırlanmış aydınlatıcı konu başlıklarımıza göz atın.

HEMEN İNCELE

İNCELEMEYE BAŞLA

Demo giriş bilgilerini talep ederek ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

DEMO GİRİŞİ