İNTERNET SATIŞI YAPANLAR İÇİN RİSUS

Tüm satış sürecinizi tek bir platformdan yönetir ve farklı lokasyonlardaki mağazalarınızdan toplu olarak satış yapabilir ve bilgi edinebilirsiniz

Teknolojik gelişmeler, tüketicinin zaman darlığı ile birlikte, elektronik ticaretin gün geçtikçe önemi artmaktadır. Günümüzde teknoloji her ne kadar gelişmiş olsa da, gerek işlevsellik, gerekse her şeyin bir arada olduğu entegre program bulmak zor olduğu kadar, entegrasyonu sağlatmak maliyetli bir iş haline de dönüşmektedir.

Elektronik ticaretin önemiyle birlikte pazardaki rekabet de doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Siz de bu pazardaki payınızı almak için enerjinizden de, zamanınızdan da tasarruf edebileceğiniz bir plan ve alt yapı ile çalışmalısınız.

Risus Yazılım ve Teknoloji sektörel bazlı ve işletmelerin gereksinimleri doğrultusunda eksiklerine yönelik çalışmalarını, bu açığı kapatıp sizlerin çıkarlarını gözeterek sürdürmektedir. Hem işletmenizde kullanabileceğiniz stok, cari bilgilerini tutup; fatura, tahsilat ve daha bir çok işleminizi yapabileceğiniz, hem de e-ticaret siteniz, sanal pazar yerleri ile entegre çalışan ve aynı zamanda e-faturayı, farklı entegrasyonları da bünyesinde barındıran Risus Yazılım; bir yazılım şirketi ile çalışmanızın avantajlarını sizlere somut olarak göstermektedir.

RİSUS AKADEMİ

Tüm seviyeler için hazırlanmış aydınlatıcı konu başlıklarımıza göz atın.

HEMEN İNCELE

İNCELEMEYE BAŞLA

Demo giriş bilgilerini talep ederek ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

DEMO GİRİŞİ